Katalog
O nás

FORDIVERS.CZ


 

Od roku 2007 působí společnost FORDIVERS.CZ na předních pozicích v distribuci potápěčské techniky v ČR a SR. Zabýváme se také výcvikem sportovních potápěčů, provádime autorizovaný servis potápěčské techniky značek CRESSI, SCUBAPRO, MARES, UWATEC, SUBGEAR, DIVEMARINE, EASYPIX a dalších. Organizujeme také cesty za potápěním i indivuduální potápěčské expedice. Našim zákazníkům nabízíme vysoký standard služeb v oblasti poradenství i osobní přístup v prodejní politice. Nabízíme pouze výrobky nejvyšší světové kvality s následným záručním i pozáručním servisem. Rádi Vás přivítáme v naší pražské prodejně na Sokolovské 377/141 v blízkosti stanice metra B "Palmovka". Na prvním místě je u nás vždy "spokojený zákazník".

 

nasi dodavatele

 

"Jsme autorizovaný distributor největšího evropského potápěčského velkoobchodu ve Wendelsteinu v Německu. Spolupracujeme i s menšími tuzemskými dodavateli i s dalšími předními výrobci potápěčské techniky z Itálie, Francie, Anglie nebo Německa."

 

nasi dodavatele 

 

V naší pražské prodejně nabízíme zakoupit zboží označené "Skladem" ihned po objednání, vyzvednout si skladové zboží v blízkosti metra B - Palmovka, objednat zboží přímo na místě, nechat si poradit zkušenými odborníky, vyměnit zboží za jinou velikost nebo barvu, případně osobně reklamovat vadné zboží nebo objednat speciální diopritické masky na šnorchlování a potápění.

Dále můžete pokračovat na:


potápění, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčské vybavení, potápěčské kurzy, škola potápění, cressi, potápěčská výstroj, půjčovna potápěčské výstroje, šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, freediving, potápěčské zájezdy
 
Novinka
Neoprenové ponožky Socks 3mm
Neoprenové ponožky Socks 3mm
Běžná cena: 499,00 Kč
Pro registrované: 348,00 Kč
Vaše cena: 359,00 Kč
 
 
Doporučené
 
Akce
Boty do vody Coral
Boty do vody Coral
Běžná cena: 430,00 Kč
Pro registrované: 400,00 Kč
Vaše cena: 413,00 Kč
Dámská potápěčská bunda Softshell jacket lady
Dámská potápěčská bunda Softshell jacket lady
Běžná cena: 2 649,00 Kč
Pro registrované: 969,00 Kč
Vaše cena: 999,00 Kč
Archimede USB interface
Archimede USB interface
Běžná cena: 3 440,00 Kč
Pro registrované: 1 930,00 Kč
Vaše cena: 1 990,00 Kč