Katalog
Proč se registrovat

Na našich stránkách můžete vybírat mezi stovkami produktů pro rekreační, sportovní i profesionální potápění. K nákupu není nutná registrace. Snažíme se vždy vytvořit co nejvýhodnější podmínky pro naše zákazníky. Jednou z cest je využití "Zákaznické registrace", která přináší možnost úspory nákladů a času.

 

Zaregistrujte se a získejte výhody!

Na Váš registrační email Vám nebudeme zasílat různé reklamy, novinky apod. Zašleme Vám pouze informaci o registraci - aktivaci účtu a v případě, že v budoucnu ztratíte nebo zapomenete heslo, tak Vám nové heslo vygenerujeme a pošleme Vám ho na Váš email. Pokud nakupujete opakovaně v našem eShopu, jako registrovaný uživatel nemusíte vždy vyplňovat znovu doručovací adresu, ale systém jí doplní automaticky z vaší registrace. 

 

Sleva pro registrované uživatele!

Nabízíme možnost nakoupit za výhodnější cenu. Po registraci a přihlášení do systému se Vám v nabídce zobrazí pouze cena "Pro registrované".

Registrační formulář

 

Ceník dopravy a plateb

 

Newsletter

Přejete-li si zasílat náš "Občasník" s nabídkou akcí a novinek, přihlášení k odběru můžete provést v levém menu, vyplněním políčka "Novinky a akce na email".

potápění, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčské vybavení, potápěčské kurzy, škola potápění, cressi, potápěčská výstroj, půjčovna potápěčské výstroje, šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, freediving, potápěčské zájezdy
 
Novinka
Pánský elastický neopren Morea 3mm man
Pánský elastický neopren Morea 3mm man
Běžná cena: 4 350,00 Kč
Pro registrované: 3 385,00 Kč
Vaše cena: 3 490,00 Kč
 
 
Doporučené
 
Akce
Boty do vody Coral
Boty do vody Coral
Běžná cena: 430,00 Kč
Pro registrované: 400,00 Kč
Vaše cena: 413,00 Kč
Dry Pak 30l suchý vak s popruhy
Dry Pak 30l suchý vak s popruhy
Běžná cena: 1 990,00 Kč
Pro registrované: 1 833,00 Kč
Vaše cena: 1 890,00 Kč
Archimede USB interface
Archimede USB interface
Běžná cena: 3 440,00 Kč
Pro registrované: 1 930,00 Kč
Vaše cena: 1 990,00 Kč