Katalog
Proč se registrovat

Na našich stránkách můžete vybírat mezi stovkami produktů pro rekreační, sportovní i profesionální potápění. K nákupu není nutná registrace. Snažíme se vždy vytvořit co nejvýhodnější podmínky pro naše zákazníky. Jednou z cest je využití "Zákaznické registrace", která přináší možnost úspory nákladů a času.

 

Zaregistrujte se a získejte výhody!

Na Váš registrační email Vám nebudeme zasílat různé reklamy, novinky apod. Zašleme Vám pouze informaci o registraci - aktivaci účtu a v případě, že v budoucnu ztratíte nebo zapomenete heslo, tak Vám nové heslo vygenerujeme a pošleme Vám ho na Váš email. Pokud nakupujete opakovaně v našem eShopu, jako registrovaný uživatel nemusíte vždy vyplňovat znovu doručovací adresu, ale systém jí doplní automaticky z vaší registrace. 

 

Sleva pro registrované uživatele!

Nabízíme možnost nakoupit za výhodnější cenu. Po registraci a přihlášení do systému se Vám v nabídce zobrazí pouze cena "Pro registrované".

Registrační formulář

 

Jak to funguje?

Uskutečnění některých úhrad za objednané zboží je zpoplatněno zprostředkovatelem platby. Například platba on-line kartou nebo e-platby. Hodnotu tohoto poplatku Vám nabízíme jako slevu na Váš nákup a to v případě, že provedete úhradu jinou - nezpoplatněnou formou.

Ceník dopravy a plateb

 

Nezobrazuje se Vám některá z možností plateb?

Pokud Vám systém nenabízí Vámi vybranou volbu, jedná se o neproveditelnou kombinaci dopravy a platby. Bohužel pro registrované zákazníky, kteří si přejí využít nakupování se slevou není platba kartou aktivní. Jedinnou možností je nakoupit jako neregistrovaný zákazník. Odhlášení ze systému proběhne automaticky zavřením okna prohlížeče. Opakovanou návštěvou stránek (bez přihlášení) se stanou volby plateb aktivní a objednávku lze dokončit. 

 

Newsletter

Přejete-li si zasílat náš "Občasník" s nabídkou akcí a novinek, přihlášení k odběru můžete provést v levém menu, vyplněním políčka "Novinky a akce na email".

potápění, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčské vybavení, potápěčské kurzy, škola potápění, cressi, potápěčská výstroj, půjčovna potápěčské výstroje, šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, freediving, potápěčské zájezdy
 
Novinka
Boty do vody Equator 2mm
Boty do vody Equator 2mm
Běžná cena: 599,00 Kč
Pro registrované: 524,00 Kč
Vaše cena: 540,00 Kč
 
Doporučujeme
Doporučené
 
Doporučené
 
Akce
Dámská potápěčská bunda Softshell jacket lady
Dámská potápěčská bunda Softshell jacket lady
Běžná cena: 2 649,00 Kč
Pro registrované: 969,00 Kč
Vaše cena: 999,00 Kč
Potápěčská souprava Leonardo Scuba Strat Set DIN
Potápěčská souprava Leonardo Scuba Strat Set DIN
Běžná cena: 19 656,00 Kč
Pro registrované: 13 570,00 Kč
Vaše cena: 13 990,00 Kč
Potápěčská maska s držákem na kameru Action black
Potápěčská maska s držákem na kameru Action black
Běžná cena: 1 640,00 Kč
Pro registrované: 1 416,00 Kč
Vaše cena: 1 460,00 Kč