Katalog
Proč se registrovat

Na našich stránkách můžete vybírat mezi stovkami produktů pro rekreační, sportovní i profesionální potápění. K nákupu není nutná registrace. Snažíme se vždy vytvořit co nejvýhodnější podmínky pro naše zákazníky. Jednou z cest je využití "Zákaznické registrace", která přináší možnost úspory nákladů a času.

 

Zaregistrujte se a získejte výhody!

Na Váš registrační email Vám nebudeme zasílat různé reklamy, novinky apod. Zašleme Vám pouze informaci o registraci - aktivaci účtu a v případě, že v budoucnu ztratíte nebo zapomenete heslo, tak Vám nové heslo vygenerujeme a pošleme Vám ho na Váš email. Pokud nakupujete opakovaně v našem eShopu, jako registrovaný uživatel nemusíte vždy vyplňovat znovu doručovací adresu, ale systém jí doplní automaticky z vaší registrace. 

 

Sleva pro registrované uživatele!

Nabízíme možnost nakoupit za výhodnější cenu. Po registraci a přihlášení do systému se Vám v nabídce zobrazí pouze cena "Pro registrované".

Registrační formulář

 

Ceník dopravy a plateb

 

Newsletter

Přejete-li si zasílat náš "Občasník" s nabídkou akcí a novinek, přihlášení k odběru můžete provést v levém menu, vyplněním políčka "Novinky a akce na email".

potápění, potápěčské potřeby, kurzy potápění, potápěčské vybavení, potápěčské kurzy, škola potápění, cressi, potápěčská výstroj, půjčovna potápěčské výstroje, šnorchly, ploutve, vyvažovací vesty, harpuny, hloubkoměry, tlakoměry, automatiky, freediving, potápěčské zájezdy
 
Novinka
Celoobličejová maska na šnorchlování Full face BK
Celoobličejová maska na šnorchlování Full face BK
Běžná cena: 1 790,00 Kč
Pro registrované: 863,00 Kč
Vaše cena: 890,00 Kč
 
Doporučujeme
Doporučené
 
Doporučené
 
Akce
Suchý šnorchl Alpha Ultra Dry CL/BK
Suchý šnorchl Alpha Ultra Dry CL/BK
Běžná cena: 980,00 Kč
Pro registrované: 875,00 Kč
Vaše cena: 902,00 Kč
Boty do bazénu Water shoes clear
Boty do bazénu Water shoes clear
Běžná cena: 420,00 Kč
Pro registrované: 379,00 Kč
Vaše cena: 391,00 Kč
Dámská potápěčská bunda Softshell jacket lady
Dámská potápěčská bunda Softshell jacket lady
Běžná cena: 2 649,00 Kč
Pro registrované: 969,00 Kč
Vaše cena: 999,00 Kč